Soutěž

Soutěžte o deset klíčů k Family Farm!

24. 5. 2011 > Magazín > Soutěž > 7

Zaujala vás nová česká hra Family Farm? Chtěli byste si toto farmaření vyzkoušet na vlastní kůži? Soutěžte s námi o deset plných verzí hry!

Soutěž

Kde? V praze. Kdy? 17. Listopadu 2007. Přijďte se podívat společně s námi na vyhlášení Letní vývojářské soutěže VCH 2007! Zváni jsou všichni, co se zajímají o hry - mladí vývojáři, jejich doprovod, i ti více odrostlejší a zkušenější. Chcete vědět více? Čtěte dále!


Soutěž

Stejně jako minulý rok i tento se všichni nadšení vývojáři v programu Game Maker setkají se soutěží pořádanou projektem Velkej Chytrák. My jsme se přitom stali jejím oficiálním mediálním partnerem a formou tohoto článku oficiálně oznamujeme její zahájení. Chcete vyhrát? Tak do práce, ukažte světu, že umíte dělat pořádné hry. Jen nejlepší vyhrává!


Soutěž

Myšlenka života ve světě svázaném přísnými pravidly je stále aktuální. Na dvou lidech, kteří nalézají pokoru a učí se odpouštět jeden druhému, je něco dojemného... Přinášíme vám proto soutěž, v níž můžete vyhrát TŘI DVD Královna koření!


Soutěž

Arthur a Minimojové je podívaná pro malé i velké. Ve filmu najdeme jak hrané, tak animované sekvence. Hlavního hrdinu Arthura ztvárnil Freddie Highmore, kterého znáte z filmu Karlík a továrna na čokoládu a těšit se můžeme i na Miu Farrow v roli jeho babičky. A jelikož má tento nový snímek 8.3 premiéru, přinášíme vám další soutěž o hodnotné ceny!


Soutěž

Babel je již třetím snímkem vzešlým z úspěšné spolupráce režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárrita a scenáristy Guillerma Arriagy (Amores Perros, 21 gramů). Stejně jako v jejich předchozích projektech se i nyní náhodně proplete několik zdánlivě nesouvisejících lidských osudů. A právě vy můžete těsně před premiérou tohoto filmu soutěžit o hodnotné ceny.


Soutěž

Časopis MobilHry pořádá anketu o nejlepší mobilní hru roku 2006. O vítězi rozhodnou čtenáři svým hlasováním, přičemž každý 50. hlas získává hodnotnou cenu! Tak neváhejte ani vteřinu, podobná nabídka se hned tak nevidí!


Soutěž

A je tu další soutěž. Tentokrát k snímku Po hlavě do prdele, který se chystá útokem do našich kin. Nová česká komedia vás zaujme nejen svým lehce vulgárním názvem, ale také černočerným humorem. Ten nejlépe vystihuje věta citovaná přímo z filmu: "Jdi do klidu, stíhanej můžeš bejt až od patnácti...".


Soutěž

Prachy dělaj člověka je nová česká krimi komedie obsazená tuzemskými hereckými jedničkami v čele s Michalem Suchánkem či Ondřejem Vetchým. V současné době se díky ní dveře kin netrhnou, a tak není od věci, podělit se s vámi o několik fimových cen. Hrdinové snímku chtěji lehce přijít k miliónům, vy zase můžete lehce přijít ke značkovým plavkám Alpine Pro, slevovým kupónům do KFC nebo pěknému tričku.


Soutěž

Dlouho jste se na FreeHrách se soutěžemi s filmem nesetkali. To je však minulost. Odteď můžete čekat minimálně jednu každý měsíc. Samozřejmě, jako vždy, i tentokrát se hraje o věcné ceny. Dnes bojujeme s filmem Sky Fighters: Akce v oblacích, k němuž sami autoři dodávají: "Zapomeňte na Top Gun. Nastupují Sky Fighters." Čeká vás akce plná akrobatických vrutů a výkrutů.