Rozhovor

Rozhovor o webové hře Lost Hero

11. 9. 2011 > Magazín > Rozhovor > 5

Lost Hero je nadějná rozjíždějící se webová hra od českých autorů. Proto jsme se rozhodli vyzpovídat jejího duchovního otce.

Rozhovor

Vyzpovídali jsme původem slovenské Keen Software House, kteří v současné době vyvíjí ambiciózní MMO vesmírnou střílečku Miner Wars.


Rozhovor

Kdo by neznal populární hru Farmville, návykovou drogu pro stovky tisíc uživatelů Facebooku. Podobný projekt se teď rodí i u nás a rozhodně se pokusí nabídnout víc, než pouhé monotónní sázení a sklízení zemědělských plodin.


Rozhovor

Studio Hammerware je jasným důkazem toho, že nemusíte sedět a čekat na distributora s pořádnou finanční injekcí. Někdy stačí jen zatnout zuby a pílí se dopracovat k velikosti. Jaká byla cesta tohoto malého brněnského studia k první komerčně vydané hře?


Rozhovor

Další informace o hře Lostfellas, přímo od jejího vývojáře, Jakuba Dvořáka! O čem je, čím se autor inspiroval, kdy vyjde nebo jak byla nadabována? To, a ještě mnohem víc najdete uvnitř tohoto rozhovoru!


Rozhovor

Rozsáhlé interview s mladým vývojářem z Náchoda o pozadí vývoje jeho první úspěšné hry. Chcete-li vědět, jaké radosti, ale i starosti jím provázeli, pusťte se do čtení.


Rozhovor

V poslední době jsme na FreeHrách zrecenzovali několik her od poněkud svérázného autora Jonase Kyratzese. Pokud jste na ně snad ještě nenarazili, tohle interview vás jistě přesvědčí, že byste to měli co nejdříve napravit.


Rozhovor

Velice skromný začínající programátor narozen v Domažlicích, s jehož zatím jediným projektem -Licitovaný Mariáš- jste se už zde na FreeHrách mohli setkat, promluvil o své práci a redakce u toho nechyběla. Že se ptáte, co je na něm zajímavého? Nenechejte si ujít exkluzivní rozhovor.


Rozhovor

Zajímají vás dosud nezveřejněné informace o kvalitní webovce Berlin Game? Chcete vědět, co všechno bylo potřeba k její výrobě? Plánujete tvorbu své vlastní webové hry? Pak byste si za žádnou cenu neměli nechat ujít rozhovor s Necromorgonem a Grimonem.


Rozhovor

O SleepTeam Labs se toho na našem serveru napsalo už hodně. Na letošním Game Developers Sesion se nám podařilo ukrojit Jaroslavu Wagnerovi trochu času a udělat s ním malý rozhovor. Co všechno nám na sebe a svůj tým prozradil? Čtěte dále.


1 2 3 4 5 6 7 88 další »