Preview

Battlefield Play4Free

20. 1. 2020 > Magazín > Preview > 11

Co EA chystá pro na první polovinu letošního roku? Battlefield zdarma a pro všechny!

Preview

Květen – to není jen čas rozbujelé přírody, maturitních zkoušek a přívalu motorkářů na silnicích. Již tradičně se tento měsíc koná také MS v hokeji, které zachvátilo i FreeHry.


Preview

Vítejte na planetě Coraab. Nehostinné planetě, na níž se dennodenně svádí boje o samotný život. Planetě, jejímž účelem po dlouhé desítky tisíc let bylo sloužit coby galaktická skládka. Než se zde opět začal tvořit život a s ním i neživot...


Preview

Vítejte ve světě speciálních jednotek bojujících proti těm nejhorším teroristickým skupinám na světě. Svět amerického spisovatele Toma Clancyho je konečně online a navíc zdarma.


Preview

Strategická série Age of Empires nezemřela, i když se to mohlo zdát. Je zpátky, totálně jiná i hrozně povědomá. Zkusili jsme betu a dělíme se o dojmy.


Preview

Když švédský vývojář Markus "Notch" Persson v květnu 2009 vydal první verzi své hry Minecraft, zřejmě netušil, jakou lavinu svrhne. Vždyť jakou jinou hru, která se teprve dostala do stádia betaverze, si koupilo přes milion lidí? Při pohledu na kostičkované screenshoty však zřejmě nebude jasné, co je na Minecraftu tak zábavného. My se vám to pokusíme odhalit.


Preview

Přečtěte si obsáhlé preview ambiciózního titulu Miner Wars 2081 a jako bonus si můžete zasoutěžit o exkluzivní kopii samotné hry!


Preview

Pokud jste někdy v životě nahlédli do jízdních řádů městské hromadné dopravy, určitě jste si říkali, jak těžké musí být sestavit z takového chaosu linek ucelený řád. V MHD Simulator 2009 si to budete moci vyzkoušet na vlastní kůži! Pokud vás zajímá více, neváhejte si přečíst naše exkluzivní preview.


Preview

Víte jak se říká epickému RPG v detailním pixelartovém kabátku se spletitým a nelineárním příběhem v komplexním herním světě? Ne, není to výmysl, je to připravované české RPG Forbidden Saga, které vám exkluzivně jako první v ČR představujeme v obsáhlém preview!


Preview

Nádherný pohádkový svět pomalu otevírá své brány a hodlá rozsvítit oči všech dětí na celém světě. Pojďte se spolu s námi podívat do světa připravovaného MMO Free Realms od Sony Online Entertainment!