Ostatní

FreeHry.cz hledají schopné psavce!

20. 5. 2011 > Magazín > Ostatní > 4

Zajímají vás freeware hry? Píšete rádi? Chtěli byste se trochu zviditelnit, vydělat na nový Mercedes či ohromit svou znuděnou přítelkyni? Piště na FreeHry a staňte se tak součástí jednoho z nejčtenějších českých serverů s freeware hrami!

Ostatní

Chcete si zahrát takové indie pecky jako World of Goo, Aquaria, Gish, Lugaru nebo Penumbra: Overture a přitom nezaplatit prakticky nic? Pak čtěte dál!


Ostatní

Začátkem března vydali vývojáři z Fat Funky demoverzi české adventury Kulivočko. Pokud si nevíte rady, jak v ní postupovat dál, čtěte tento návod.


Ostatní

Zhlédněte videorecenzi titulu The Patron, pocházejícího od českých tvůrců ze studia Digital Monks. V této tajemné a strašidelné hře se vžijete do role ducha rytíře, který musí zastavit zlé duše, vycházející z hrobů místního hřbitova.


Ostatní

Zajímají vás freeware hry? Píšete rádi? Chtěli byste se trochu zviditelnit, vydělat na nový Mercedes či ohromit svou znuděnou přítelkyni? Piště na FreeHry a staňte se tak součástí jednoho z nejčtenějších českých serverů s freeware hrami! NÁBOR UKONČEN!


Ostatní

Gamez.sk společně s FreeHry.cz představují unikátní sbírku cheatů pro mobilní hry. Hrajete na každém kroku? Doma, u zubaře, ve škole i v práci? Pak si nenechte ujít ojedinělou databázi Gamez Cheater!


Ostatní

S příchodem jara jsme se rozhodli pootevřít virutální okna, aby do celého webu FreeHer začal proudit svěží závan čerstvého vzduchu. Neusnuli jsme tedy na vavřínech a po několikaměsíční práci vám přinášíme jak přepracovanou titulní stránku serveru s novou rubrikou, tak i lákavé funkce pro registrované uživatele. Chcete vědět více? V tom případě si nenechte ujít následující článek!


Ostatní

Jistě se ptáte, proč se registrovat? Získám tím něco? Odpověď je však nasnadě – každopádně! Všechny nové funkce jsme se rozhodli popsat v následujícím článku. Takže? Čtěte dále!


Ostatní

Toužíte si vytvořit svou vlastní počítačovou hru, ale nechcete se kvůli tomu učit složité programovací jazyky? Nyní vám k tomu stačí pouze tato kniha s přiloženým CD, jejímž oficiálním partnerem se stal server FreeHry.cz! Tvořit hry je větší zábava, než je hrát – přesvědčíme vás!


Ostatní

Znáte nějakou? Hrajete je? Není divu, že právě webové hry jsou za poslední dobu stále větším a větším fenoménem. Jejich repertoár se přitom pomalu, avšak jistě rozšiřuje, po celém světě přibývá hráčů vyhledávajících nová dobrodružství, a tudíž jsme se rozhodli k dalšímu kroku: každý týden přineseme obsáhlou recenzi na jednu z nich! A náš cíl? Vytvořit rozsáhlý seznam, z něhož si vybere opravu každý!