Rozhovor

Kdo by neznal populární hru Farmville, návykovou drogu pro stovky tisíc uživatelů Facebooku. Podobný projekt se teď rodí i u nás a rozhodně se pokusí nabídnout víc, než pouhé monotónní sázení a sklízení zemědělských plodin.


Týden

Nemáte co dělat? Zkuste si podmanit celou fantastickou říši, projet se v Renaultu anebo třeba začít závodně boxovat.


Rozhovor

Studio Hammerware je jasným důkazem toho, že nemusíte sedět a čekat na distributora s pořádnou finanční injekcí. Někdy stačí jen zatnout zuby a pílí se dopracovat k velikosti. Jaká byla cesta tohoto malého brněnského studia k první komerčně vydané hře?


Týden

Poker, komix z prostředí Warcraftu anebo střílečka s blondýnou v hlavní roli? Volba hry týdne je jen na vás, každopádně ale máte z čeho vybírat!


Týden

Hra týdne? Alien Swarm, bez debat! Najděte čtyři kamarády a prožijte s nimi kooperativní prádzniny plné řinčících zbraní a mrtvých mimozemšťanů.


Týden

Absolutní hodnocení 100 % u nás už dlouho žádná hra nedostala. Až minulý týden měl tu čest Spirit Engine 2. Vyzkoušejte!


Týden

Jestliže jste někdy litovali toho, že v naší armádě nemůžete sloužit u námočnictva, Navy Field vám to bohatě vykompenzuje. Zadarmo.


Týden

Nemáte co dělat? Začaly vám prázdniny a vy se nudíte? Hledáte nějaký kvalitní titul? Zahrajte si FIFU - zdarma a online.


Téma

Těm štastnějším z nás před několika málo hodinami skončil školní rok a začaly prázdniny. Než se rozutečete do všech koutů světa, nezapomeňte se vydat s naším průvodcem po freeware scéně, abyste si nezapomněli do svého počítače nahrát některou z volně dostupných pecek. Takže, dámy a páni, jsme tu všichni? Vyrážíme!


Týden

Pojďte se s námi virtuálně projet na horském kole! Na zmary počasí můžete s klidem zapomenout a ještě se u toho budete bavit.