Týden

Game Access 2010, to nebyly jen počítačové hry a jejich tvůrci. Na své si přišel každý fanoušek moderních technologií, jelikož přednášky zasahovaly do nejrůznějších odvětví včetně 3D zobrazení, herního marketingu či způsobů vykreslovaní.


Týden

Nejprve bezplatné Dunegon & Dragons Online a potom jedna z nejočekávanějších českých freewarovek. To si necháme líbit!


Týden

Jako v legendárním Neverhoodu jsme si připadali při hraní Fun Sugar Rush. Pojďte si zavzpomínat s námi!


Týden

Populární MMO hry Lord of the Rings Online a NFS: World Online byly zproštěny měsíčních poplatků. Jednoznačně událost číslo jedna posledních dnů.


Týden

Kdo vyhraje souboj o nejoblíbenější hru minulého týdne? Budou to seriáloví Hrdinové, či sympatická malá žába?


Týden

Co se stalo za posledních 7 dní? Budovali jsme vlastní civilizaci, hráli si s dělem, večeřeli hvězdy, luštili osmisměrky a ti odvážnější z nás řídili trucky.


Týden

Poslední dny práznin můžete strávit u netradičního lyžování, brázděným evropských moří, vesmírnými souboji anebo třeba skládáním kostek.


Týden

Některé pohlavní nemoci si vyžadují drsnější zákrok, než-li je lékařská léčba. Popadněte samopal a vydejte se do nitra lidského těla na akční řež.


Týden

Hned dvě nové hry od Experimental Gameplay ukázaly, že má tento obrozený projekt stále co říct. Přesvědčete se sami.


Rozhovor

Kdo by neznal populární hru Farmville, návykovou drogu pro stovky tisíc uživatelů Facebooku. Podobný projekt se teď rodí i u nás a rozhodně se pokusí nabídnout víc, než pouhé monotónní sázení a sklízení zemědělských plodin.