Týden

Že se na lyže neumíte ani postavit? Ale to vůbec nevadí, díky novému ročníku Ski Challenge se můžete stát králem sjezdovek z pohodlí svého domova.


Týden

Logické hříčky, nefalšovaný poker, či napoleonské strategie. Z naší nabídky si vybere každý náročný hráč.


Týden

Řeznicko-lékařská hra Amateur Surgeon 2 si plným právem odnesla titul Hra týdne. Ostatně přesvědčte kvalitách jejích i ostatních titulů na vlastní kůži.


Rozhovor

Vyzpovídali jsme původem slovenské Keen Software House, kteří v současné době vyvíjí ambiciózní MMO vesmírnou střílečku Miner Wars.


Týden

Freewarová DOTA v podobě League of Legends a svěží webová RTS Torpia nesmí chybět v žádné sbírce virtuálního stratéga.


Týden

Hned dvakrát se společně s námi můžete podívat do vesmíru - poprvé v jednoduché flashovce a podruhé v simulátoru, který pomáhala vyvíjet sama NASA.


Týden

Velký dům, třicet lidí, jeden škodolibý duch. Nejenže se u tohoto strašení nebudete bát, ale dokonce se u něj budete královsky bavit!


Týden

Je lepší osvobozovat Evropu od nacistů se svou vlastní jednotkou ostrých chlapců, než hrát si na sebevražedného teroristu?


Týden

Nešlo to. Vážně. Nemohli jsme uniknout. Coaster Racer jsou zkrátka proklatě návykové závody, o čemž se můžete sami přesvědčit.


Týden

Po sérii titulů se na freeware scéně objevuje další komerční přeběhlík. Tentokrát jde o výtečnou strategii MechCommander 2.