Týden

Jste příznivci strategické série The Settlers? V tom případě nesmíte minout zbrusu novou webovku coby nový přírůstek do této rodiny.


Týden

Minulý týden jsme vám přinesli recenzi jednoho z nejlepších webových basketbalových manažerů vůbec. To přece nesmíte minout!


Týden

Freeware remake legendární akce? Může to dopadnout dobře? Ale samozřejmě, že může. Steel Storm vás o tom přesvědčí.


Týden

Až na pár čestných výjimek se během minulých sedmi dní sešla armáda logických her, které jistě potěší nejednoho přemýšlivého hráče.


Týden

Ať už máte rádi logické či akční hry, tentokrát si můžete mnout ruce. Tolik zajímavých her z těchto žánrů jsme totiž na FreeHrách už dlouho neměli.


Týden

Hranice devadesáti procent byla zase po dlouhé době pokořena, tentokrát se o to postarala logická arkáda s želvičkami v hlavní roli.


Týden

Není o čem diskutovat, během uplynulých sedmi dní ovládly naše redakční i čtenářské žebříčky flashovky. Pojďte si je také vyzkoušet.


Týden

Strategie říznutá logickou hříčkou, originální arkáda od Experimental Gameplay a fotografování v Africe. Více netřeba dodávat, snad jen - užijte si to!


Preview

Když švédský vývojář Markus "Notch" Persson v květnu 2009 vydal první verzi své hry Minecraft, zřejmě netušil, jakou lavinu svrhne. Vždyť jakou jinou hru, která se teprve dostala do stádia betaverze, si koupilo přes milion lidí? Při pohledu na kostičkované screenshoty však zřejmě nebude jasné, co je na Minecraftu tak zábavného. My se vám to pokusíme odhalit.


Týden

Jedna z největších herních legend se dočkala zajímavého přepracování. Tentokrát v LEGO stylu. A zcela zdarma!