Soutěž

Zaujala vás nová česká hra Family Farm? Chtěli byste si toto farmaření vyzkoušet na vlastní kůži? Soutěžte s námi o deset plných verzí hry!


Ostatní

Zajímají vás freeware hry? Píšete rádi? Chtěli byste se trochu zviditelnit, vydělat na nový Mercedes či ohromit svou znuděnou přítelkyni? Piště na FreeHry a staňte se tak součástí jednoho z nejčtenějších českých serverů s freeware hrami!


Týden

Zapomeňte na všechny všední starosti, zatáhněte žaluzie, zamkněte dveře a vrhněte se po hlavě do vynikající flashové strategie Cursed Treasure Level Pack.


Týden

Oblíbené "lodě" přichází ve virtuální podobě. Odhoďte tužku s papírem a sedněte k počítači! Že vám to nestačí? Pak je tu výtečná rogue-like hra Transcendence.


Týden

Oblíbený televizní seriál se už dostal i na počítačové monitory. Tentokrát to bude v prohlížeči, 3D a navíc zcela zdarma.


Téma

Žijete probíhajícím mistrovství světa v hokeji? Pak by vám neměl uniknout náš článek s těmi nejlepšími hokejovými hrami serveru FreeHry.cz!


Preview

Strategická série Age of Empires nezemřela, i když se to mohlo zdát. Je zpátky, totálně jiná i hrozně povědomá. Zkusili jsme betu a dělíme se o dojmy.


Týden

Že jste ještě nevyzkoušeli skvělou parodii na Call of Duty jménem Dty Calls? Tak to musíte ihned napravit!


Týden

Chcete vědět, jak se z bezdomovce stane během pěti minut celebrita? Anebo byste rádi řídili bagr? V tom případě stačí říct jedno: hrajte!


Týden

Filmový hit Návrat do budoucnosti se dočkal herní podoby. Vy si ji nyní můžete zahrát zcela zdarma!