Téma

Server FreeHry.cz pořádá týden erotických her. Vychutnejte si ty nejlepší erotické hry, které jsou na nezávislé scéně k dispozici!


Týden

Po čase se opět dostalo na titul, který od nás dostal hodnocení 90 %. Tentokrát jde o neotřelou arkádu Origami ve výborném vizuálním kabátku.


Týden

Sudden Strike 3: Normandy zdarma? Neváhejte a stahujte, tato hra je na poli strategií opravdový skvost!


Týden

Je libo netradiční flashovou adventuru v postapokalyptickém světě? Vyzkoušejte Skinnyho! A co takhle Farm Frenzy v monilu? Žádný problém, stahujte a hrajte.


Týden

Vy to ještě nevíte? Team Fortress 2 bylo uvolněno zdarma ke stažení! Tuto záležitost byste si rozhodně neměli nechat ujít.


Týden

Už dlouho se nám nestalo, aby se sešlo tolik nadprůměrných flashových her, navíc z různých žánrů. Proto neváhejte a všechny je hned vyzkoušejte!


Týden

Myšák Mitch a starý známý Crazy Frog - to jsou hrdinové uplynulého týdne, kteří se uvelebili na našich monitorech, respektive displejích mobilů.


Týden

Jste dokonalý stratég a váš kamarád zase zatvrzelý FPSkař? Vyzkoušejte onlinovku Battleswarm, která se stala hrou týdne. Nebudete litovat.


Týden

V minulém týdnu sklidila největší úspěch blondýnka Kellie následovaná obřím všežravým červem a tenisovým manažerem. Stačí si jen vybrat.


Týden

Spojte dohromady Facebooku,Portal, Super Meat Boy, Prey a ještě několik dalších podobných ingrediencí. Co vám vzejde? Reimagine: The Game.