Týden

Chtěli jste být někdy Ježíšem? Nebo robotem? Badatelem? Kuličkou? Servírkou? Vaše sny se dnes stanou skutečností!


Týden

Drsný voják? Neohrožený rytíř v blyštivém brnění? Benzínem nasáklý závodník? Ale kdeže! Hlavním hrdinou minulého týdne byl obyčejný nafukovací míč.


Týden

Máme rádi experimentální flashovky. A vůbec originální a svěží tituly vůbec. Pokud jste rověnž jejich fanoušci, dnes si přijdete na to pravé.


Týden

Hned dva tituly si minulý týden odnesly hodnocení 90 %. K tomu je třeba připočíst hromadu dalších nadprůměrných her. Tak proč chodit ven, když můžete sedět u PC?


Téma

IGF 2010 je prestižní soutěž nezávislých her. 11.3. byli vyhlášeni dlouho očekávaní vítězové. Jaké jsou nejlepší indie hry pro tento rok? Pojďme se na to společně podívat!


Týden

O tom, že flashové hry jsou v současné době velmi oblíbené, svědčí mnoho faktů. Mimo jiné i množství kvalitních kousků, které tentokrát převálcovaly klasické freehry.


Téma

Zrození nového serveru sdružujícího nezávislé tvůrce je vždycky událost. Někdy se to povede a jindy projekt zcela zapadne mezi již zažitou konkurencí. Jak to asi dopadne v případě Krevety?


Týden

Venku se už dá konečně chodit v tričku, tak proč toho neuyvžít? Protože pro vás máme další várkou těch nejlepší her z minulého týdne. Užijte si je.


Týden

Ratatata, bum, prásk, bum. Ratatatata! Ano, uplynulých 7 dní jsme všichni v redakci váleli flashovku Raze. Nebylo úniku.


Týden

Po dlouhé době se zase objevila adventura, která dokáže otřást nezávislou herní scénou. Ta ale není jediným trhákem uplynulého týdne.