Týden

Fotbalové šílenství díky titulu Football Challenge naplno prokulo i v naší redakci. Vypněte otravný hukot vuvuzel a pojďte si zakopat virtuálně.


Téma

Jste zastánci freeware scény? Nebo ji naopak nesnášíte? Ať tak či onak, tento článek by vás neměl minout.


Týden

Nemáte rádi indiány? Sejměte je všechny! Nemáte rádi porušování zákonů? Zatočte se zločinem! Chcete se bavit? Čtěte dále!


Týden

Age of War 2 je jednoznačně záležitost, která zcela ovládla náš server. Pokud jste ji ještě nezkoušeli, neprodleně tak učiňte! Nebudete litovat.


Týden

Precizní flashová strategie, špičkový fotbalový manažer nebo třeba netradiční RTS, kde si hlavní roli střihne dobro a zlo. Tohle všechno je tu pro vás!


Téma

DotA se pro mnohé hráče za několik let své existence stala něčím, jako Counter Strike pro hráče Half Life. Vývojářské studio S2 Games, která má za sebou úspěšnou sérii Savage se tyto herní principy rozhodlo převést do své nové hry Heroes of Newereth.


Týden

Přinášíme vám předělávku legendárního Broken Swordu, která zaujme (nejen) všechny adventuristy. Tohle musíte mít doma!


Týden

Je to tak, na první pohled mírumilovná Barbie zkopala chudáka Kena. A pořádnou nakládačku dostali i ostatní komiksové postavičky z Duel Toys 2.


Ostatní

Chcete si zahrát takové indie pecky jako World of Goo, Aquaria, Gish, Lugaru nebo Penumbra: Overture a přitom nezaplatit prakticky nic? Pak čtěte dál!


Týden

Ten, kdo si nevyzkouší webovku na motivy Ultimy Online, tréninkové parkování aut nebo život v roli bitu, tentokrát skončí velmi špatně. V tetrisovém pekle!