Týden na FreeHrách - zmrrrrzlinaaa, zmrrzzlinaaa!

19. 8. 2011 > Magazín > Týden

Chcete nějakou oddychovou hru, která vás zabaví v horku posledních dní? Vyzkoušejte Papas Freezeria, ve které si můžete udělat vlastní zmrzlinu!

FreeHra týdne

A Tale of Two Kingdoms – pohádková adventura ze staré školy - Adventury

náhled

Poměrně často si zarytí milovníci adventur stěžují, že se jim nedostává kvalitních titulů. A Tale of Two Kingdoms je však tou správnou reakcí od vývojářů z Crystal Shard.

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Papas Freezeria - Arkádové

náhled

Máte rádi zmrzlinu? Tak to byste rozhodně neměli minout hru Papas Freezeria, v níž budete prodávat jeden lahodnější zmrzlinový krém, než druhý.

Hodnocení - 80%

Ostatní FreeHry

YYYYYY - hardcore titul - EGP

náhled

Fanoušci indie her si jistě vzpomenou na povedený titul vvvvvv. Ten se dnes dočkal freeware předělávky s trefným názvem YYYYYY, v němž se též utkáte s nástrahami okolí jen za pomoci důvtipu a obracení gravitace.

Hodnocení - 50%

blebLuble - snová záležitost - Arkády

náhled

Netypicky pojmenovaná freeware hra blebLuble dokáže učarovat svojí profesionální grafikou, v níž se zhostíte role prapodivného živočicha. Dokážete přežít v potravním řetězci?

Hodnocení - 60%

Ostatní mobilní hry

Beach Squeeze - slunce, písek a totálně přeplněná pláž - Arkády

náhled

Podaří se vám snad někdy přesunout svalovce nebo krásku v bikinách z jejich místa na pláži? Ve hře Beach Squeeze ano!

Hodnocení - 70%

Age of Japan - země vycházejícího slunce - Arkády

náhled

Zapeklité hádanky, složité kombinace, minuty těžkého přemýšlení. Ale také kouzelné prostředí Japonska. To je Age of Japan!

Hodnocení - 75%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.

pocitadlo