Týden na FreeHrách - žijeme hokejem

14. 8. 2009 > Magazín > Týden

Tentokrát se u nás na FreeHrách sešla slušná řádka nadprůměrných her, mezi nimiž vyčnivá hokejový manažer a akční řežba od EGP.

FreeHra týdne

Choke On My Groundhog - YOU BASTARD ROBOTS! - Arkády

náhled

Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o naprosto běžnou, nezajímavou arkádovou střílečku. Kdykoli však zahlédnete u kolonky "autor" jméno Petri Purho, měli byste zbystřit pozornost, neboť před sebou se stoprocentní jistotou máte něco hodně zvláštního.

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Grow Nano - Strategie

náhled

Oblíbený žlutý pinďulák vlastnící věž, ostrov a kostku je vážně nemocný! Musíte mu pomoci! P.S.: Třeba vám pak odkáže ten ostrov.

Hodnocení - 75%

Webová hra týdne

PowerPlay Manager - v plné verzi! - Sport/Manažery

náhled

Jeden z nejoblíbenějších webových sportovních manažerů se před několika měsíci dočkala spuštění plné verze. O kom je řeč? No přeci o PowerPlay Manageru! Nečekejte už ani minutu a pojďte se podívat do nitra tohoto sportovního světa.

Hodnocení - 80%

Ostatní FreeHry

Samurai Blades: On Deadly Ground – cesta samuraje - Strategie

náhled

Máme tu herní adaptaci stejnojmenné deskové hry Samurai Blades. Dopadlo tedy převedení této komplexní strategie s více než šedesáti rozdílnými jednotkami na monitory našich počítačů dobře nebo by samuraj měl radši spáchat harakiri ?

Hodnocení - 70%

Find My Glasses - zašantročené brýle - Arkády

náhled

Každý z vás, kdo nosí brýle, to jistě zná: někam jste si je položili a teď ne a ne je najít. Když se k tomu připočtou zelené příšery znesnadňující pohyb po pokojích bytu, je o zábavu postaráno. Na nic nečekejte a pusťte se tedy do hledání!

Hodnocení - 45%

N – Nindža běží o život - Arkády

náhled

Vžijte se do role nindži a vydejte se na nebezpečnou výpravu do tajemného komplexu. Nečekají na vás jen nezdolatelné překážky, ale i mnoho pastí a ostražitých hlídek. Pokud tedy máte odvahu tak neváhejte a běžte jako o život!

Hodnocení - 70%

Nanozoa - nanoboj - Akční

náhled

Moderní lékařství jde kupředu takřka mílovými kroky a každou chvíli se dozvídáme nějakou novinku, co vědci zase objevili za lék. Ve hře Nanozoa se jednomu takovému zlepšovátku podíváte pěkně z blízka. Nebo spíš z nanoblízka.

Hodnocení - 75%

The Euchmich Legacy - pirátská legenda - Ostatní

náhled

Ovládnutí světa patří zřejmě k nejobtížnějším cílům vůbec. Jelikož je ale ve hrách všechno obvykle jednodušší, měla by vám k tomu stačit stará dřevěná kocábka, pár dělových koulí a vzpomínka na dědečka, jednoho z nejslavnějších pirátů všech dob. Připraveni? Dobrodružství čeká za dveřmi!

Hodnocení - 80%

LuBulo - zelená je nejlepší! - Logické

náhled

Už jste si někdy všimli, jak mocná je zelená barva a že se jí ty ostatní musí klanět? Autor hry LuBulo na tento fakt nedávno přišel a rozhodl se vytvořit titul, kterým to dokáže i vám. Nuže, zelená barvo, do boje!

Hodnocení - 45%

LuBactery - bakterie útočí - Logické

náhled

Bakterie to mají, chudinky, v životě hodně těžké. Nikdo je nemá rád a všichni se je snaží zahubit, zneškodnit nebo minimálně zahnat. Nejinak tomu bude i v titulu LuBactery, kde musíte tyto fialové miláčky pro změnu zase zazdít.

Hodnocení - 50%

Kylko Tales - tatínek Broken Hearts - RPG

náhled

Fanoušci RPG si jistě vzpomenou na úspěšný český titul Broken Hearts, který spatřil světlo světa před dvěma lety. Dnes vám přinášíme remake jeho předchůdce jménem Kylko Tales, jenž by jistě neměl uniknout pozornosti nikomu, kdo to s RPGčkami myslí jen trochu vážně.

Hodnocení - 75%

LuBiang - v jednoduchosti je síla? - Logické

náhled

Znáte pexeso? Rádi byste si ho zahráli? Ano? Tak to máte trochu smůlu, protože dnes recenzovaný titul pexesem není. Nicméně na druhou stranu má s touto oblíbenou společenskou hrou mnoho společného.

Hodnocení - 40%

Rabbitín - příběh králíčka - Arkády

náhled

Žil byl jednou jeden bílý králíček. Byl to celkem malý králíček, ale zato byl předurčen k velkým činům. Mnohem větším, než se mu kdy mohlo jen zdát. To všechno se událo v městečku zvaném Rabbitín. Pojďte se tam spolu s námi nyní podívat.

Hodnocení - 75%

Ostatní mobilní hry

Bulánci - útok na mobilní telefony! - Akční

náhled

Legendární multiplayerová řežba Bulánci si nedávno odbyla svou premiéru na mobilních telefonech. Ve spolupráci se serverem Mobilgamer.cz vám dnes přinášíme žhavou recenzi.

Hodnocení - 85%

Driving Mania - kličkujte mezi automobily - Závodní

náhled

Policista Semir Gerkhan ze seriálu Kobra 11 zažil na přecpaných dálnicích mnoho nebezpečných honiček. Také vy budete muset na silnici kličkovat mezi projíždějícími automobily a to v mobilní hře Driving Mania.

Hodnocení - 40%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.
  • RTS - Real Time Strategy - Strategie v reálném čase.

pocitadlo