Týden na FreeHrách - zahrajte si Bibli

8. 10. 2010 > Magazín > Týden

Už i nejčtenější kniha světa se dočkala své herní podoby. Že jste ateisté? V tom případě vyzkoušejte třeba"prasečí" akci PlasmaPig.

FreeHra týdne

PlasmaPig - prasečí obrana - Arkády

náhled

Nestává se často, aby měl hráč za úkol chránit prasečí mateřské lodě. A i když to může znít divně, nenechte se zmást, PlasmaPig je hra s jedinečným nápadem a skvělým zpracováním. Ostatně přesvědčte se sami!

Hodnocení - 70%

FlashFunka týdne

Age of Defense - Strategie

náhled

Nový přírůstek do rodiny famóních flashových strategií nese název Age of Defense a připoutá vás k monitoru na desítky minut!

Hodnocení - 80%

Webová hra týdne

The Bible Online - bůh je online - Strategie

náhled

O to, že doba jde neustále dopředu, se můžete přesvědčit na každém kroku. Civilní lety do vesmíru, simulace Velkého třesku nebo třeba nová webová hra The Bible Online.

Hodnocení - 75%

Ostatní FreeHry

Hanuro Hawk - návyková vesmírná raketka - Akční

náhled

Radar pípá a hlásí kopu nepřátel na dvanácté hodině. Je tak na čase chopit se kniplu, pokropit protivníky dávkou olova a nikoho nešetřit. Jen tak se dostanete k lepším zbraním, a co víc, hlavně přežijete.

Hodnocení - 65%

Project: Firestart - nezdařený genetický výzkum - Akční

náhled

Píše se rok 2061. Na výzkumné lodi Prométheus, probíhá výzkum, jehož cílem je vyvinout silné a vytrvalé dělníky schopné těžit vzácný nerost. Ale celý projekt se vymkl kontrole.

Hodnocení - 65%

Not I - černo-bílí Worms - Arkády

náhled

Nic na světě není jen černé nebo bílé. Ale to neplatí ve světě freeware hry Not I, v níž se jiných barev nedořežete. Zaválčete si ve stylu legendárních Wormsů proti počítači nebo vašemu kamarádovi.

Hodnocení - 50%

Ostatní mobilní hry

Bobby's Blocks - hrajeme si s kostičkami - Logické

náhled

Možná si myslíte, že dětská léta jsou už za vámi. Se hrou Bobby's Blocks ale určitě rádi vezmete do ruky oblíbené kostičky.

Hodnocení - 75%

Slot Machine Mania - hospodské automaty - Automaty

náhled

Zdar, Pepa, ty voe, ty deš taky rozfofrovat vejplatu? Heh, to bude mít stará doma radost, co? Si piš bejku, ale kurnik Laďu jsem už dlouho neviděl...

Hodnocení - 65%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.

pocitadlo