Týden na FreeHrách - vybere si každý

7. 10. 2011 > Magazín > Týden

Inovatiní hříčka, chytlavý logický rychlík, pořádné fantasy, mýtický příběh nebo třeba fotbal - za posledních 7 dní se nám toho na FreeHrách sešlo pravdu hodně.

FreeHra týdne

Ichi - inovace a zábava - Arkády

náhled

Kde bychom byli bez inovativních nápadů. S jedním takovým přichází i freeware hra Ichi a ačkoliv se může zdát její obsah nemastný neslaný, opak je pravdou – u hraní se rozhodně nudit nebudete!

Hodnocení - 80%

FlashFunka týdne

Bubble Shooter - Logické

náhled

Bubble Shooter je přesně ta návyková hra, která vás zabaví na celé odpoledne. Ba co víc, nebudete se jí moct zbavit ani po několika dnech!

Hodnocení - 80%

Webová hra týdne

Koyotl - pohádkové fantasy - RPG

náhled

Duchové, golemové, čarodějové a nejrůznější mytické bytosti – to je ve zkratce svět webové hry Koyotl. Pokud vám toto prostředí není cizí, určitě byste tuto záležitost neměli nechat projít bez povšimnutí.

Hodnocení - 70%

Ostatní FreeHry

Chak´s Temple - originální arkanoid z džungle - Arkády

náhled

Proklestěte si cestu zrádnou džunglí a najděte starodávný aztécký chrám, který skýtá značná bohatství.

Hodnocení - 75%

Mythology - mýtický hrdina - RPG

náhled

Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit – vy.

Hodnocení - 70%

Ostatní mobilní hry

Crimsonland: Mobile Massacre - nic nesmí přežít - Akční

náhled

Dokážete se stát hrdinou a sami čelit neskutečným hordám krvežíznivých monster?

Hodnocení - 85%

Devils and Demons - jen pro odvážné - Akční

náhled

Dokážete ubránit svůj vlastní život? A co takhle celý kmen? Nebo rovnou celé lidstvo?

Hodnocení - 80%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.

pocitadlo