Týden na FreeHrách - Týden erotických her

29. 7. 2011 > Magazín > Týden

Celý tento týden probíhá na FreeHrách Týden erotických her s těmi nejlepšími tituly, které jsou k mání zdarma.

FreeHra týdne

3D SexVilla 2 - TÝDEN EROTICKÝCH HER - Erotické

náhled

Už je tomu řada let, co jsme na FreeHrách recenzovali poměrně revoluční erotickou hru 3D SexVilla, v níž jste vaše erotické sny mohli dovést k dokonalosti. Jaký je druhý díl? Jaká vylepšení přinesl a stojí za to si jej zahrát?

Hodnocení - 70%

FlashFunka týdne

zOMT - Strategie

náhled

Tahle hra se vám bude určitě líbit. Zahrajete si v ní totiž na všemocného boha, kterého bezmezně uctívá jeden primitivní národ. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!

Hodnocení - 80%

Webová hra týdne

9 Empires - strategie z Východu - Strategie

náhled

9 Empires je čínská webovka, která vás zavede do fantasy světa tolik typického právě pro východní vývojaře. Podaří se vám dobýt všechny ostatní říše a stát se pánem světa?

Hodnocení - 70%

Ostatní FreeHry

15 Minutes - čtvrthodinka na záchranu LA - Adventury

náhled

Co všechno stihnete udělat za 15 minut? Naobědvat se, nakoupit? Co takhle najít a zneškodnit atomovou bombu, která může vymazat z mapy celé Los Angeles? Že to nestihnete? Musíte, přátelé, musíte.

Hodnocení - 70%

Strip Poker For Free - TÝDEN EROTICKÝCH HER - - Erotické

náhled

Pche, vykašlete se na svlékací poker se statickými obrázky - teď přichází éra video-pokeru! V něm je vaší protivnicí pěkná blondýnka Rachel, které nedělá žádný problém odhodit své oblečení. Dokážete ji celou vysvléct? Týden erotický her

Hodnocení - 65%

Ostatní mobilní hry

Metallic Wind - opravdu velmi rychlá projížďka - Sportovní

náhled

Zkuste si jet takovou rychlostí, že skoro nic nevnímáte a k tomu si přidejte ještě turbo, které danou rychlost mnohokrát znásobí. To je prosím Metallic Wind.

Hodnocení - 60%

Orit Fox: Black Jack - TÝDEN EROTICKÝCH HER - - Karetní

náhled

Oprašte své karetní znalosti a podívejte se při tom na pikantní fotky známé Orit Fox!

Hodnocení - 65%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.

pocitadlo