Týden na FreeHrách - pán všeho tvorstva

3. 9. 2010 > Magazín > Týden

Co se stalo za posledních 7 dní? Budovali jsme vlastní civilizaci, hráli si s dělem, večeřeli hvězdy, luštili osmisměrky a ti odvážnější z nás řídili trucky.

FreeHra týdne

The Block Fairy - střílení logicky - Logické

náhled

Dělo ve hře zvěstuje spíše nějakou akční vřavu, kde lítá po obrazovce krev a části těla, než logický počin. Dnes se ale přesvědčíte, že i v zábavném arkádo-logickém titulu může hrát dělo hlavní roli!

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Harmony Keeper - Arkádové

náhled

Jakožto hlídač harmonie budete ve flashovce Harmony Keeper požírat nejen hvězdy, ale rovnou celé planety. Vyvoláte si armádu strážců, kteří za vás položí život. A ještě mnohem více!

Hodnocení - 85%

Ostatní FreeHry

Osmisměrky - ..nace, ..dinace, ordinace! - Ostatní

náhled

Digitalizace již dostihla i křížovky. Nejen televizní program, knihy nebo denní tisk si tak dnes můžete spustit na vašem počítači. Nehledejte už nic u dědy, stáhněte si Osmisměrky a luštěte!

Hodnocení - 65%

Jirosum - počítej do deseti - EGP

náhled

Rádi počítáte a holdujete střílečkám? Máte rádi zlomky? Matematika vám není cizí, ale potřebujete se trochu odreagovat ? Titul Jirosum dozajista ukojí vaše touhy!

Hodnocení - 80%

Sulkeis - hlavně minimalisticky! - Arkády

náhled

Jak může dopadnout hra, jejíž vývoj nesměl přesáhnout sedm dní? Pokud očekáváte co nejjednodušší zpracování, nejste daleko od pravdy. Ale jak si vede samotné Sulkeis ze širšího pohledu?

Hodnocení - 70%

Picture Shifter - zachraňte zvířátka - Logické

náhled

Zvířátka jsou v ohrožení, není času nazbyt. Vydejte se s námi za dobrodružstvím na Zábavný ostrov a pokuste se zachránit co nejvíce živočišných druhů.

Hodnocení - 65%

Tricky Truck - triky s kamiónem - Sport/Sim

náhled

Povolání řidiče kamiónů může vypadat jako náramná zábava, ale ne každý zvládne ovládat tyto kolosy. A co teprve na speciálně upravených tratích plných skokánků či stoupání? To si vyzkoušejte v dnešní hře se skvělou grafikou a fyzikou.

Hodnocení - 70%

Ostatní mobilní hry

Azi's Gerbil of Armageddon - létající bobr - Akční

náhled

Slovinská vtipná mobilovka s rytmickou hudbou pro nenáročné hráče, která je poskytována zcela zdarma.

Hodnocení - 60%

Hugo And The Evil Mirror: Episode 2 - v doupěti veverek - Arkády

náhled

Druhá epizoda vás zavede do lesa plného ozbrojených veverek. Mrazomet ale máte naštěstí opět po ruce.

Hodnocení - 65%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.

pocitadlo