Týden na FreeHrách - LOTRO a NFS zdarma

17. 9. 2010 > Magazín > Týden

Populární MMO hry Lord of the Rings Online a NFS: World Online byly zproštěny měsíčních poplatků. Jednoznačně událost číslo jedna posledních dnů.

FreeHra týdne

Lord of The Rings Online - Prsten Moci u vás doma - Onlinové/MMO

náhled

Jeden Prsten vládne všem, Jeden jim všem káže. Jeden všechny přivede, do temnoty sváže. A vy buďte u toho!

Hodnocení - 98%

FlashFunka týdne

Ibiza Nights - Erotické

náhled

Na Ibize jsou krásné pláže, to se ví. A také se ví, že tam bývají krásná děvčata. Dvě taková potkáte a vaším cílem se nestane nic menšího než je sbalit!

Hodnocení - 90%

Webová hra týdne

Tennis Manager - vychovejte si vlastního Berdycha - Sport/Manažery

náhled

Nadal? Berdych? Federer? Murray? Pche, vychovejte si své vlastní hvězdy ve svém vlastním tenisovém klubu. Nový manažer z prostředí bílého sportu vám to umožní.

Hodnocení - 70%

Ostatní FreeHry

Teppoman - naháč znovu na scéně! - Akční

náhled

Nedávno jsme vám přinesli netradiční akční skákačku Teppoman 2. A právě dnes pro vás máme jejího předchůdce, tedy první díl, který však není tolik frustrující. Chopte se tedy brokovnice či samopalu a hurá na protivníky.

Hodnocení - 55%

Daves Trails - cestujte s barvami - Logické

náhled

Dobrou logickou hříčku, aby jeden dnes v záplavě rádoby logických puzzlů pohledal. Přesto se občas vynoří něco, co dokáže v rozumné míře řádně zatopit pod kotel našim mozkovým závitům. Dnes se vynořil Daves Trails.

Hodnocení - 60%

Ostatní mobilní hry

California Gold Rush - hledejte zlato! - Arkády

náhled

Vezměte do rukou krumpáč, na hlavu žlutou helmu a vydejte se s krásnou dívkou hledat zlato.

Hodnocení - 75%

Capital Trivia - kvíz na hlavní města států - Logické

náhled

S Capital Trivia se sice milionářem nejspíše nestanete, ale aspoň si procvičíte své znalosti - hlavní město Ázerbajdžánu? Hm?

Hodnocení - 60%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • RTS - Real Time Strategy - Strategie v reálném čase.

pocitadlo