Týden na FreeHrách - lepší než doktor

20. 8. 2010 > Magazín > Týden

Některé pohlavní nemoci si vyžadují drsnější zákrok, než-li je lékařská léčba. Popadněte samopal a vydejte se do nitra lidského těla na akční řež.

FreeHra týdne

Privates - jedna, dvě, AIDS už si jde pro tebe! - Akční

náhled

Vyrazte do boje proti pohlavním nemocem! Zapomeňte však na letáky a poučná videa, vy se totiž chopíte zbraně a půjdete si to s bacily vyřídit pěkně z očí do očí.

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Robozou Doll Play - Erotické

náhled

Nová škola není žádná legrace, proto se musíte v tomto RPG postarat o to, aby vás lidi začali akceptovat. A nejen to, taky navíc máte chuť na pěkná místní děvčata...

Hodnocení - 85%

Webová hra týdne

World of Cars Online - za Bleskem McQueenem! - RPG

náhled

Mezi webovými hrami se stále častěji objevují tituly zaměřené na nejmenší hráče. Pokud doma nějakého toho caparta máte, můžete ho posadit před World of Cars Online, aby si zázávodil se samotným Bleskem McQueenem.

Hodnocení - 70%

Ostatní FreeHry

Specter Spelunker Resizes - malá velká plošinovka - Arkády

náhled

Přijít v dnešní době s něčím skutečně originálním není nic jednoduchého. Zvlášť, pokud se jedná již o tak omílané plošinovky. I přesto však lze vykřesat jedinečný nápad, který nám autoři přináší v předělávce zvané Specter Spelunker Resizes!

Hodnocení - 80%

Aquitania - krásná pohádka - Logické

náhled

Princip "spoj tři" je neustálým zdrojem her, nicméně tentokrát se dočkává i určitého vylepšení a v podání Aquitanie je takovým křížencem s tetrisem. Ponořte se do pohádkového dobrodružství a posbírejte všechny ztracené artefakty!

Hodnocení - 80%

Stack Attack - spoj dvě - Logické

náhled

Jedni je nenávidí, druzí je milují. O co jde? Přeci o tak rozšířené tituly se systémem spoj tři. A právě Stack Attack na podobném principu funguje. Takže jdete do toho s námi?

Hodnocení - 50%

COBEX - přebarvuj, když to dokážeš - Arkády

náhled

Létat potemnělými lokacemi v prapodivně vzhlížejícím dopravním prostředku nezadělává na herní pecku. Ale chyba lávky. Přebarvování nalinkovaných drah a zdrhání před pronásledovateli vás sevře pevně do svých spárů!

Hodnocení - 75%

Awesome Getaway - utíkej, pospíchej - Arkády

náhled

Oblíbená herní postavička Stickman se objevuje v nové, určitě ne poslední herní pozici - běžce na střechách. Jak těžké bude vzdorovat všem nástrahám, které na něj budou cestou čekat?

Hodnocení - 70%

Karin and the Hidden Lake - temnota a ukradené šaty - Arkády

náhled

Hra pro ženy nad 35 let? Tak u toho jsme nemohli chybět a přispěchali jsme pro vás s recenzí. Projděte se s hlavní hrdinkou tajemným černým lesem, ve kterém jí temnota ukradla šaty.

Hodnocení - 50%

Ostatní mobilní hry

Mobile Horoscope - tak jak na tom dnes jste? - Simulátory

náhled

Zadejte své jméno a znamení do aplikace Mobile Horoscope a zjistěte, jak na tom dnes budete s prací, penězi, zdravím a láskou.

Hodnocení - 60%

Hugo And The Evil Mirror: Episode 1 - zmrazte je! - Arkády

náhled

Oblíbená dětská postavička Hugo je v nebezpečí! Vezměte do ruky mrazomet a vydejte se s Trolleritem ho zachránit!

Hodnocení - 75%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.

pocitadlo