Týden na FreeHrách - karetní fotbal

28. 10. 2011 > Magazín > Týden

Fanoušci fotbalu, karet, strategií i rychlého občerstvení. Ti všichni si minulý týden přišli na své.

FreeHra týdne

Slumberfish - logika pod vodou funguje - Logické

náhled

Netradiční logická podívaná se odehrává pod mořskou hladinou, kde si nejrůznější mořské potvůrky hrají s kulatým nesmyslem za doprovodu legračních zvuků. A jde jim to celkem dobře...

Hodnocení - 75%

FlashFunka týdne

Demonrift TD - Strategie

náhled

Demonrift TD je důstojným reprezentantem svého žánru. Tahle tower defense strategie si vaši pozornost dokáže získat klidně i několik desítek minut.

Hodnocení - 80%

Webová hra týdne

MondoFoot - fotbal v zajetí karet - Sport/Manažery

náhled

MondoFoot je poněkud netradičním titulem, který skloubil dvě věci dohromady. Chcete vědět, jak funguje sportovní manažer založený na systému karet? Poměrně dobře!

Hodnocení - 75%

Ostatní FreeHry

We Want You - krutý život vojáka - Akční

náhled

Válka je krutá a s nikým se nepáře. Všude jen krev, zohavená těla a rachot zbraní. A do této vřavy jste bez rozpaků vhozeni s jediným cílem - přežít a stát se válečným veteránem.

Hodnocení - 65%

Ostatní mobilní hry

Jet Pack Jack - král jetpacku - Akční

náhled

Rok 2096.. Země je v troskách a jedinou nadějí lidstva jste právě vy.

Hodnocení - 70%

Joe´s Burger Shack - kult rychlého občerstvení - Arkády

náhled

Zvládnete obsloužit hordu nenažraných zákazníku tak, aby ani jediný z nich nečekal moc dlouho?

Hodnocení - 75%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.

pocitadlo