Týden na FreeHrách - jako v Neverhoodu

24. 9. 2010 > Magazín > Týden

Jako v legendárním Neverhoodu jsme si připadali při hraní Fun Sugar Rush. Pojďte si zavzpomínat s námi!

FreeHra týdne

Beacon - světelná skákačka - Arkády

náhled

Opravdu netradičně pojatá skákačka, to je Beacon. Má zajímavý nápad se světlem, které je vaším průvodcem, žene vás dál a také ochraňuje. Zkusíte projít tmavé jeskyně, aniž byste se ztratili ve všepohlcující tmě?

Hodnocení - 70%

FlashFunka týdne

Fun Sugar Rush - Arkádové

náhled

Fun Sugar Rush vám dá vzpomenout na legendární Neverhood. Staňte se zoubkem hrdinou ve světě neslitovných sladkostí.

Hodnocení - 80%

Webová hra týdne

Pirates of Scury Pond - pirátem tělem i duší - RPG

náhled

Pirátem můžete být i bez hektolitrů krve, zlámaných kostí a usekaných končetin. V Pirates of Scury Pond vám stačí jediné - mít neporazitelnou loď.

Hodnocení - 70%

Ostatní FreeHry

Perpetual Run 2 - šupem dolů - Ostatní

náhled

Je to na draka, když se pod vámi protrhne zem a letíte stovky metrů neznámo kam. A co pak, když se po hranách nacházejí bodáky a prohlubně, a tak si jednoduše ublížíte na zdraví? Vyzkoušejte si to!

Hodnocení - 60%

Mind Jolt - vřava v mozku vaší manželky - Akční

náhled

Mind Jolt je netypická akční střílečka se spoustou nepřátel, kteří přímo čekají na to, až je sestřelíte. A jelikož to nejsou žádní gentlemanové, vrhnou se na vás ze všech stran v ohromné přesile. Přežijete?

Hodnocení - 70%

Anarchy - logika akčně - Logické

náhled

Chaotičnost zasáhla vzdálenou planetu Sentinel 4. Povstalci pomalu přebírají moc. Abyste jim v tom zabránili, musíte popadnout tank a nepřátelské zbraně zničit. To vše v logicko-akčním titulu!

Hodnocení - 65%

Ostatní mobilní hry

Capital Trivia - kvíz na hlavní města států - Logické

náhled

S Capital Trivia se sice milionářem nejspíše nestanete, ale aspoň si procvičíte své znalosti - hlavní město Ázerbajdžánu? Hm?

Hodnocení - 60%

Snake Revolution - moderní had - Arkády

náhled

Herní klasika v podobě hada se vrací. Tenhle ale dostal od autorů z Digital Chocolate moderní kabátek a nabízí 82 různorodých levelů!

Hodnocení - 75%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.
  • RTS - Real Time Strategy - Strategie v reálném čase.

pocitadlo