Týden na FreeHrách - jak se stát zlodějem

2. 9. 2011 > Magazín > Týden

Vždycky vás lákalo vyzkoušet si zlodějskou profesi, ale báli jste se báli? V mobilovce Stolen in 60 seconds vám odnětí svobody nehrozí.

FreeHra týdne

A Flipping Good Time - gravitace je legrace - Arkády

náhled

Hrátky s gravitací nebyly nikdy zábavnější! Hlavní hrdina freeware hry A Flipping Good Time může díky specifickému působení gravitační síly dosáhnout i zdánlivě nedostupných míst. Ale pozor, není to nic bezpečného!

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Meet 'n' Fuck: Office Romance - Erotické

náhled

Šéfová se poslední dobou chová nějak divně. A když vás zavolá do své kanceláře, něco se děje. Meet 'n' Fuck v plné síle!

Hodnocení - 90%

Webová hra týdne

Zombie Pandemic - už jdou! - RPG

náhled

Člověk by v životě nechtěl zažít spoustu věcí. Mimo jiné například invazi zombie, která zpustoší celé město. A vida, v Zombie Pandemic se přesně tohle stalo.

Hodnocení - 70%

Ostatní FreeHry

Dig-N-Rig - prohrabejte se k zemskému jádru - Arkády

náhled

Pokusů o dobytí zemského jádra už bylo nespočet, ale jen ve sci-fi literatuře. To by však mohl v blízké budoucnosti změnit robot jménem Diggit. A právě tohoto drobečka dnes inženýři svěřili do vašich rukou.

Hodnocení - 85%

Cleaning Day at Alma Mater - úklid ve škole - Adventury

náhled

Uklízení není činnost, které by se lidé s láskou věnovali. V počítačové hře je však úklid – či hledání – zadaných věcí mnohem větší zábava. Pomozte tak udělat pořádek na jedné zaneřáděné univerzitě.

Hodnocení - 35%

Ostatní mobilní hry

Stolen in 60 seconds - naučit se býti zlodějem - Strategie

náhled

Zjistěte si info o akci, nakupte potřebné vybavení, naplánujte akci a poté se jen kochejte na své strategické umění.

Hodnocení - 90%

Neutron-X - fyzikální zábava - Arkády

náhled

Neříkali jste si někdy, jaké by to asi bylo, být v kůži Einsteina? Ve hře Neutron-X si to můžete vyzkoušet.

Hodnocení - 70%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
  • Lite - Lite verze je osekaná verze dané aplikace. Nejedná se sice o „plnohodnotnou“ demoverzi bez řady omezení, ale svým způsobem nejde ani o plnou verzi.
  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.

pocitadlo