Týden na FreeHrách - Hrdinové versus žába

10. 9. 2010 > Magazín > Týden

Kdo vyhraje souboj o nejoblíbenější hru minulého týdne? Budou to seriáloví Hrdinové, či sympatická malá žába?

FreeHra týdne

Lost city of Z – putování v džungli - Arkády

náhled

Máme tu další hledání ztracených měst. Tentokrát dílo vzniklo za pomoci National Geographic, takže je opravdu o co stát. Prozkoumejte amazonské pralesy a najděte všechny určené předměty!

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Ka-Bloom! - Logické

náhled

Ka-Bloom! je perfektní logickou flashovkou, která kromě toho, že nenechá v klidu vaše mozkové závity, zároveň pěkně podráždí oči a uši svým neobvyklým zpracováním. Spojit a sežrat!

Hodnocení - 85%

Webová hra týdne

Heroes Game - vylepšená verze - RPG

náhled

Hrdinové se opět vrací na vaše monitory, tentokrát v novější a lepší verzi. Jestliže jste už odmalička chtěli mít kovové drápy, laserové oči nebo schopnost ovládání času, jste na správné adrese.

Hodnocení - 75%

Ostatní FreeHry

Bo - zázračná barva - Logické

náhled

Hlavní hrdina má zajímavou schopnost - dokáže malovat překážky, jež ho následně vcucnou, takže se v nich může pohybovat. A dostat se tak do míst, která byla ještě před chvílí nedostupná. Prostě logický rychlík pro vás zdarma!

Hodnocení - 55%

Frogatto - žabák zachraňuje svět - Arkády

náhled

Žabák hrdinou? Zdá se vám to nemožné? Ne u freeware hry Frogatto, kde kouzelný svět spoléhá právě na malého zeleného hrdinu. Ten vyniká krom skákání také svým vystřelovacím jazykem, kterým slupne neposlušné nepřátele.

Hodnocení - 80%

Crazy Lunch - uhlídejte svoje cereálie! - Arkády

náhled

Kdo by to byl řekl, že existují malé příšerky, které si rády pochutnají na cereáliích. A pro svůj apetit se nezdráhají ukrást tyto sladkosti přímo z vašeho talíře. To si přece nenecháte líbit!

Hodnocení - 55%

Ostatní mobilní hry

Cats in a Flap - vzhůru na kočky - Arkády

náhled

Tentokrát na váš dům neútočí zelení zombíci nebo jiná havěť, ale celkem roztomilé kočky, které je však třeba zneškodňovat.

Hodnocení - 45%

Virtual Turtle - starejte se o želvu - Simulátory

náhled

Hamburger i cola téhle želvě evidentně chutnají. Další z téměř nekonečné řady virtuálních tamagoči je zde - tentokrát se zeleným tvorem.

Hodnocení - 45%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.

pocitadlo