Týden na FreeHrách - flashová nadílka

24. 6. 2011 > Magazín > Týden

Už dlouho se nám nestalo, aby se sešlo tolik nadprůměrných flashových her, navíc z různých žánrů. Proto neváhejte a všechny je hned vyzkoušejte!

FreeHra týdne

Pragmatica - programátorem robotů - Logické

náhled

V budoucnosti za nás budou pracovat roboti, jenže někdo je k tomu bude muset nejprve naprogramovat. A tato zajímavá, leč ne vždy jednoduchá, práce, kdy na roboty číhá spousta nebezpečí, bude právě na vás.

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Cycle Scramble - Závodní

náhled

Cycle Scramble je jedna z nejlepších flashových her svého žánru cyklistických závodů. Na nic proto nečekejte a vydejte se vstříc zlatým trofejím!

Hodnocení - 85%

Webová hra týdne

Free Aqua Zoo - moje vlastní akvárko - Strategie

náhled

Naprosto ideálním zvířetem pro všechny, kdo se svým mazlíčkem nechtějí mít žádné vážnější starosti, jsou rybičky. Nebo spíš virtuální rybičky.

Hodnocení - 70%

Ostatní FreeHry

One Curious Nightfall - Další z řady povedených plošinovek - Arkády

náhled

A znáte tu, jak zvědavá holčička otevřela tajemnou brašnu, kterou ji seslal Ptačí Král, a od té doby se začaly dít podivné věci?

Hodnocení - 55%

Ostatní mobilní hry

Foos Ball Master - aneb fotbálek na čtyřech nohách - Sportovní

náhled

Stolní fotbálek na displejích vašich mobilů? To si nemůžete nechat ujít.

Hodnocení - 70%

My Model Train - vlaková simulace v mobilu - Logické

náhled

Uskutečněte si svůj sen a staňte se strojvedoucím, alespoň na displejích svých mobilů!

Hodnocení - 80%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.

pocitadlo