Týden na FreeHrách - experimentální hry

13. 8. 2010 > Magazín > Týden

Hned dvě nové hry od Experimental Gameplay ukázaly, že má tento obrozený projekt stále co říct. Přesvědčete se sami.

FreeHra týdne

Cut It - koukej stříhat - Logické

náhled

Dlouho jsme tu neměli opravdu kvalitně vybarvený logický titul, jehož koncept jsme na obrazovce neviděli aspoň stokrát. Dnešek je ovšem výjimkou! Pojďte si s námi zastříhat.

Hodnocení - 85%

FlashFunka týdne

Battle of Britain - Akční

náhled

Zúčastněte se na vlastní kůžu bitvy o Británii. RAF vás potřebuje, takže běžte nastartovat letadlo a vrhněte se vstříc Messerschmittům. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!

Hodnocení - 80%

Webová hra týdne

BSG Universum - hledání bájné Země - Strategie

náhled

Pro fandy seriálu se sen stává skutečností a i oni mohou zasednout do velitelské židle ve webové hře, na motivy slavného seriálu Battlestar Galactica. Přidáte se na stranu s Cylonů a vyhladíte lidstvo, nebo naopak budete bojovat za jeho přežití?

Hodnocení - 55%

Ostatní FreeHry

Anna - adventura v jednom pokoji - Adventury

náhled

Na naši civilizaci se řítí obrovská flotila nepřátel a jako na truc je vesmírná obranná stanice mimo provoz. Hero, její technik, je jedinou osobou, která může překonat manuální nástrahy a varovat lidstvo.

Hodnocení - 65%

Cake Shop 2 - cukrovinky, to je moje! - Arkády

náhled

Každý tam alespoň jednou za život byl a každý tam chtěl jako malý pracovat. Málokomu však dětské nadšení vydrželo až do dospělosti. Těm ostatním ale Cake Queen 2 splní sen. Konečně budete pracovat v cukrárně!

Hodnocení - 80%

Illuminator - zabíjejte světlem! - Arkády

náhled

Nejen upíři mají strach ze tmy, ale také všemožní duchové a démoni. A co na tom, že to světlo je jen z baterky. Ukažte všem příšerám, že se jich nebojíte a zachraňte před nimi svoji mladší sestru!

Hodnocení - 70%

Every Day the Same Dream - změna je život - EGP

náhled

Přijde vám váš život příliš rutinní? Chtěli byste změnit zažité stereotypy? Titul Every Day The Same Dream vám v tom může pomoct. Netradiční pracovní den může začít.

Hodnocení - 80%

D.Nd: Poisoned - provokativní anime - Adventury

náhled

Anime adventura se dvěma hlavními mužskými hrdiny a příběhem o jejich soupeření, to je titul D.Nd: Poisoned. Nabízí hned několik konců v závislosti na vašich rozhodnutích a dokonce intimní scénu, kterou by čekal málokdo.

Hodnocení - 55%

Jihyo Attack - brutalita v kanceláři - Arkády

náhled

Práce v kanceláři = spousta stresu. Když se takové napětí neventiluje ven, jednou určitě dojde k výbuchu - vzduchem začnou létat monitory, klávesnice i skříně. Asi tak to vypadá v dnešní hře Jihyo Attack.

Hodnocení - 45%

Ostatní mobilní hry

Smash Melee - já chci střílet nonstop - Akční

náhled

Já chci střílet nonstop, krásně a nonstop a s tím, co přijde, mám chuť se rvát! Nakopejte emzákům jejich zadnice a zachraňte svoji přítelkyni!

Hodnocení - 50%

Work is Murder - vystopujte vraha - Logické

náhled

Zapomeňte nyní na Jessicu Fletcherovou nebo Colomba. Stala se sice vražda, kterou by tito populární detektivové jistě dokázali vypátrat, ale zde si budete muset pomoci sami.

Hodnocení - 65%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Lite - Lite verze je osekaná verze dané aplikace. Nejedná se sice o „plnohodnotnou“ demoverzi bez řady omezení, ale svým způsobem nejde ani o plnou verzi.

pocitadlo