Týden na FreeHrách - Dungeons & Dragons zdarma

1. 10. 2010 > Magazín > Týden

Nejprve bezplatné Dunegon & Dragons Online a potom jedna z nejočekávanějších českých freewarovek. To si necháme líbit!

FreeHra týdne

DDO: Eberron Unlimited - skvělé MMO za hubičku! - Onlinové/MMO

náhled

Smršť komerčních her uvolněných jako freeware nekončí, ba naopak se rozrůstá o nového člena - Dungeons & Dragons Online.

Hodnocení - 80%

FlashFunka týdne

Meet 'n' Fuck: Lesbian Ride - Erotické

náhled

Nový díl perfektní série Meet 'n' Fuck nás zavede do světa drsných motorkářů a ještě drsnějších motorek. Ale především jinak orientovaných žen!

Hodnocení - 90%

Webová hra týdne

Zoo Mumba - hrajeme si se zvířátky - Strategie

náhled

Postavit se do čela zoologické zahrady umožňovalo už stařičké Zoo Tycoon, přičemž tento nápad má co říci i v současné době. Patříte-li mezi milovníky zvířat, je pro vás webovka Zoo Mumba to pravé.

Hodnocení - 75%

Ostatní FreeHry

LentilWars - Bulánci na sladko - Akční

náhled

Legendární bojové vřavy jsou opět tady! Lahodné lentilky jsou minimálně stejně krvechtivé jako polštářky v Buláncích, které střídají v podobně pojatém titulu opět z Česka!

Hodnocení - 65%

Demonica - surrealický experiment - EGP

náhled

Jak může dopadnou experimentální počin, kdy je hra postavena prakticky jen na atmosféře? Vše ostatní hraje takzvané druhé housle. To vše s odkazem na motivy děl Edgara Allana Poe.

Hodnocení - 65%

Ostatní mobilní hry

Fart Mania - prdící telefon! - Simulátory

náhled

Hlavní hrdina "hry" Fart Mania asi snědl nejeden plný talíř fazolí. Prdí totiž ostošest a dokonce na požádání.

Hodnocení - 65%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.

pocitadlo