Týden na FreeHrách - bojíte se rádi?

30. 9. 2011 > Magazín > Týden

Titul hra týdne si tentokrát odnesla arkáda Lucid Nightmare, která vás zavede do světa nočních můr. Minout byste však neměli ani ostatní tituly.

FreeHra týdne

Lucid Nightmare - noční můra na vlastní kůži - Arkády

náhled

Když se ponoříme do snění, chceme se pochopitelně vyhnout nočním můrám. Jak takový zlý sen může vypadat v podání mladé dívky, se můžete přesvědčit na vlastní kůži v temné atmosféře dnešní freeware hry.

Hodnocení - 75%

FlashFunka týdne

POV House: Amelie - Erotické

náhled

Amelie čeká jen na vás. Ujměte se jí a říkejte jí, co má dělat.

Hodnocení - 85%

Webová hra týdne

World of Ants - mravenčí impérium - Strategie

náhled

Budování nejrůznějších civilizací je už na poli strategických her na denním pořádku. Ovšem zkuste si najít něco netradičního, například z říše zvířat. Tady už to tak jednoduché není, ale přece se dá něco najít – například World of Ants.

Hodnocení - 65%

Ostatní FreeHry

NaCl - hej ty, elektrone! - Arkády

náhled

Chemie nepatří mezi oblíbené předměty, přesto s ní dokáže být spousta zábavy. Neztrácejte tedy čas nudným názvoslovím a vrhněte se do pohlcujícího světa jednoduše pojmenované freeware hry NaCl.

Hodnocení - 70%

Sake Express: Pro Wrestling - nic pro ochránce zvířat - Akční

náhled

Že je wrestling jenom pouhá komedie, ví většina z nás. Přesto není vůbec špatné stát se na chvíli wrestlerem a zmasakrovat nevinně vyhlížející pandy či strážce vesmíru.

Hodnocení - 70%

Ostatní mobilní hry

Sweet Hearts - svátek všech zamilovaných - Arkády

náhled

Vžijte se do nelehké role Amora a pomozte lidem najít lásku na celý život!

Hodnocení - 70%

infeCCt - v jednoduchosti je síla - Arkády

náhled

Pojďte si s námi zapřemýšlet a vyzkoušet hru infeCCt, která vás zajisté chytne!

Hodnocení - 80%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
  • RTS - Real Time Strategy - Strategie v reálném čase.

pocitadlo