Týden na FreeHrách - akční nářez zdarma!

1. 7. 2011 > Magazín > Týden

Vy to ještě nevíte? Team Fortress 2 bylo uvolněno zdarma ke stažení! Tuto záležitost byste si rozhodně neměli nechat ujít.

FreeHra týdne

Team Fortess 2 - Král online FPS zdarma! - Onlinové/MMO

náhled

Neděláme si legraci, ani jsme nezačali dávat na web warez. Američtí vývojáři ze studia VALVe skutečně uvolnili svůj titul Team Fortress 2 ke stažení a hraní zdarma bez jakýchkoliv omezení a navždy. Ponořte se do víru bojů, které si ještě v placené době vysloužily novinářské Metascore 92 a hráčské dokonce 95.

Hodnocení - 100%

FlashFunka týdne

Robinson Crusoe Game - Adventury

náhled

Deset dní. To je čas, který máte na to, abyste se v roli Robinsona Crusoe dostatečně připravili na útok Kanibalů. Držíme vám palce, abyste neskončili na jejich jídelníčku.

Hodnocení - 85%

Webová hra týdne

RamaCity - SimCity obléklo nový kabátek - Strategie

náhled

Jestliže rádi budujete, máte rádi grafy, čísla a podobné serepetičky, novinka jménem RamaCity se vám trefila přímo do vkusu. Ukončete rozdělanou práci a vrhněte se na budování vlastního města.

Hodnocení - 80%

Ostatní FreeHry

Garbycle - třídit odpad je zábava - Arkády

náhled

Podle statistiky celé dvě třetiny Čechů třídí odpad. Ale jaké je to pracovat v takové třídírně, kterou projdou tuny odpadu? Nezvykle zábavné, alespoň tedy ve hře Garbycle.

Hodnocení - 70%

Save Ultimate Wainbow Kitty - ozbrojená babča versus dálnice - Akční

náhled

Každou chvíli je ve zprávách, že nějaký udatný hasič zachránil kočičku ze stromu či ze střechy domu. Ale co když se kotě dostane na druhou stranu rušné dálnice? No, tak pak jedině vzít kulomet a dojít si pro něj!

Hodnocení - 50%

Ostatní mobilní hry

Robo 2: Saving Eny - válka robotů - Logické

náhled

Zapojte své mozkové závity, osvoboďte Eny a zničte všechna laserová zařízení!

Hodnocení - 70%

American Pie: Naked Run - aneb Prci, prci, prcičky ve vašich mobilech - Arkády

náhled

Střední škola, koleje, osamělé dívky (v bikinách) a spousta zábavných momentů..

Hodnocení - 65%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • FPS - First Person Shooter - Střílečka z pohledu první osoby; taktéž Frame Per Second - počet snímků za sekundu.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.

pocitadlo