Týden na FreeHrách - Age of Empires Online je tady

16. 9. 2011 > Magazín > Týden

Dlouho očekávaná strategie Age of Empires Online je konečně tady a my vám přinášíme ještě žhavou recenzi. A samozřejmě nejen ji.

FreeHra týdne

Age of Empires Online - legendární strategie zdarma - Onlinové/MMO

náhled

Age of Empires, ikona mezi strategiemi, se vrací na naše monitory v úplně novém kabátku a dokonce zadarmo! Proto by byl hřích tuto skvělou nabídku nevyužít. Ponořte se tedy do budování jedné ze starověkých civilizací!

Hodnocení - 97%

FlashFunka týdne

Boxhead The Nightmare - Akční

náhled

Novinka do rodiny Boxhead si vám stejně jako její předchůdci doslova omotá kolem klávesnice. Nebude úniku. Vy to BUDETE muset hrát.

Hodnocení - 90%

Webová hra týdne

Empires in Flames - La Gloire de Napoleon - Strategie

náhled

Britové proti Francouzům. Věčný boj. A vy máte v rukou jeho výsledek. Stačí si zvolit stranu, která je vám milejší, a můžete se pustit do bojů z období napoleonských válek.

Hodnocení - 60%

Ostatní FreeHry

eXtermination - zombie masakr - Akční

náhled

Je na dav zombíků lepší brokovnice, motorová pila či třeba granátomet? Není nic snadnějšího, než sednout k freeware hře eXtermination a zjistit odpověď na vlastní kůži!

Hodnocení - 75%

Hedgehogs - ježci versus žáby - Logické

náhled

Ježkové jsou roztomilá stvoření, která však nemají žádné slitování se zelenými žábami. A v dnešním logickém titulu Hedgehogs dají obojživelníkům co proto. Dokážete je všechny propíchnout?

Hodnocení - 70%

Eggman Hates Furries - arkádový Sonic - Arkády

náhled

Starý dobrý Sonic, stále ve stejném (modrém) kabátku a stále chtivý po dobrodružství. Vydejte se s ním!

Hodnocení - 75%

Ostatní mobilní hry

Custom Choppers - já jsem chopper, kdo je víc? - Arkády

náhled

Poznejte motorku i z jiného úhlu pohledu a pokuste se sestavit detailní obrázky co nejrychleji!

Hodnocení - 70%

Tribia - návrat do dávných dob - Strategie

náhled

Vraťte se o milióny let nazpátek a zažijte jedinečné kouzlo pravěku!

Hodnocení - 80%

Ostatní FlashFunkyAutor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.

pocitadlo