Hokejová mánie na FreeHrách!

4. 5. 2012 > Magazín > Preview

Květen – to není jen čas rozbujelé přírody, maturitních zkoušek a přívalu motorkářů na silnicích. Již tradičně se tento měsíc koná také MS v hokeji, které zachvátilo i FreeHry.

Stejně jako vloni, ani letos jsme v redakci FreeHer (někteří jakožto aktivní, z větší části jako pasivní sportovci) nemohli obejít mistrovství světa v hokeji jen tak bez povšimnutí. Aktuální informace z místa dění však raději necháme na specializovaných serverech, namísto toho vám každý den nabídneme jednu hru s hokejovou tématikou. Můžete se samozřejmě těšit na manažery, jednoduché arkády i více či méně realistické simulace.

 Naše hokejová mánie začíná už dnes – jako první jsme do boje o vaši přízeň nasadili flashovku s troufalým názvem Best Hockey Games. Opravdu se jedná o tu nejlepší hokejovou hru na světě nebo jde jen o marketingový tah vývojářů? Úsudek si pochopitelně udělejte sami na základě hraní, nicméně faktem je, že někteří z nás u této jednoduché hříčky strávili večer (který byl původně určen ke studiu německého jazyka).

 

Hry Hokejové mánie na FreeHrách
Best Hockey Game (75 %)

Power Play (60 %)
3 on 3 Hockey (70%)
Hockey 2006 (40 %)
Hockey? (70%)
Super League (70 %)
Ice Hockey (60 %)


Autor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.

pocitadlo