Gamez Cheater – 170 cheatů na java hry!

29. 5. 2008 > Magazín > Ostatní

Gamez.sk společně s FreeHry.cz představují unikátní sbírku cheatů pro mobilní hry. Hrajete na každém kroku? Doma, u zubaře, ve škole i v práci? Pak si nenechte ujít ojedinělou databázi Gamez Cheater!

Charakteristika Gamez Cheateru:
- databáze obsahuje zhruba 85 her
- v aplikaci je cca 170 cheatů
- práce na Beta Verzi 0.7 zabrala 2 měsíce
- cheater je šířen jako freeware

 

David Marák komentuje: Je pro nás potěšením, že můžeme spolupracovat na tomto ojedinělém projektu. Ostatně v databázi serveru FreeHry.cz se nachází celá řada zajímavých mobilních počinů, už jen proto jsme se rozhodli podpořit právě Gamez Cheater.

Co je Gamez Cheater aneb nahlédnutí do historie
Gamez Cheater je freeware java aplikace do mobilních telefonů, která obsahuje největší databázi cheatů na java hry v České republice. Tento projekt vznikl pod stříškou serveru Gamez.sk a Marka Pirnera, který původně zpracovával databázi pouze k internetovým účelům, ovšem po spojení s amatérským studiem Mibesoft se rozběhly práce na java aplikaci. A právě díky Mibesoftu, za kterým stojí Michal Bečka, je možné vůbec tento článek psát. Tímto bych mu chtěl velice poděkovat za aktivní a kvalitně odvedenou práci, která byla bez sebemenšího problému. Zhruba v půlce vývoje jsme se spojili se serverem Freehry.cz, který se aktivně začal podílet na výrobě aplikace.


Funkce Cheateru
Beta Verze 0.7 je plně skenovatelná (viz. Gamez Cheater Skin Editor), takže je možné změnit během pěti vteřin vzhled celé aplikace, což s jistotou neskýtá pouze barvu písma, ale kompletní grafiku Cheateru. Vyhledávání v cheatech urychlí nalezení konkrétního kódu a ovládání je možné vyřešit joystickem nebo klasicky číselnou klávesnicí. Jak komu vyhovuje rychlý posun v cheatech, a proto je možné tuto funkci vypnout.


Gamez Cheater Skin Editor
Jedná se samostatně o vyvíjený software pro PC, který umožní vytváření vlastních skinů. Práce na něm se rozběhly teprve nedávno a momentálně se nachází ve stavu Betaverze, kterou hodláme již brzy uveřejnit.

…a co kompatibilita?

Momentální verze Beta 0.7 je téměř bezproblémová na všech telefonech s rozlišením 176x208 a vyšších. Stále však obsahuje mnoho nedodělků a chyb, které se postupně opravují. Nižší rozlišení než 176x208 mívají např. problémy s přizpůsobením textu, obrazovky atd.


Co říci závěrem?
Stahujte a checkujte možnost, jak se zapsat mezi autory aplikace!

 

Aplikaci můžete stahovat ZDE

 

Chcete vaše jméno v 1. mobilní aplikaci s největší databází cheatů na java hry v ČR? Není lepší možnost, než si přečíst následující řádky!1) Pomozte nám s kompatibilitou
Vyzkoušejte aplikaci na vašem mobilu a napište, které chyby jste pochytili. Zkrátka chování aplikace přímo na vašem přístroji.


2) Pošlete cheaty které ještě nemáme!

Pošlete nám cheaty, které v aplikaci ještě nejsou.


Po viditelné aktivitě máte místo mezi autory jisté! Takže stačí jen uvést email, na který se má vše včetně dotazů posílat a to: marek.pir@seznam.cz společně s vašim celým jménem.


Autor: David Marák

  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.

pocitadlo